Oglądam seriale #1

Niestety mam słabość do AXN i tamtejszych seriali. Nie to, żeby były złe, ale zdecydowanie za dużo tam twórczości z USA. Choć nie ukrywam, że tej dobrej też. Obecnie oglądam 3 seriale (w kolejności alfabetycznej). Kiedy mam czas, nagrywarka to super rzecz. Ale nie chcę myśleć o tych zapełnionych 90% których od miesięcy nie obejrzałem, bo mam nastrój raczej na nieskomplikowane fabuły i coś lecącego w tle. Ale żeby się skupić na treści? No są ostatnio takie seriale, że nie odrywam od nich wzroku.

Blindspot

Czyli po polsku Blindspot: Mapa zbrodni. Zaczyna się intrygująco, a w połowie pierwszego sezonu naprawdę się rozkręca. Jane Doe została znaleziona na ulicy w torbie z napisem „dzwoń do FBI”. Naga, poza tatuażami, w tym jednym – imieniem i nazwiskiem gościa z FBI, Kurta Wellera. Okazuje się, że tatuaże prowadzą do różnych śmierdzących spraw, takich gdzie niewinni cierpią.

The Black List

Czyli po polsku Czarna lista. Pewnego dnia poszukiwany przez FBI przestępca znany jako Konsjerż zbrodni oddaje się w ich ręce i oznajmia, że będzie rozmawiał tylko z Elizabeth Keen, młodą profilerką FBI. Dzięki Reddingtonowi FBI zamyka różnych groźnych przestępców, o których istnieniu nawet nie miało pojęcia. Ale o co chodzi Reddingtonowi? Czemu nagle zmienił front? Bardzo wciągający serial!

Perception

Czyli po polsku: Pułapki umysłu. Kolejny serial detektywistyczny z FBI w tle. Tym razem konsultantem nie jest genialny matematyk (Wzór) ale doktor Daniel Pierce, utalentowany neuropsychiatra cierpiący od ponad 20 lat na schizofrenię. Sprawy dla FBI pomagają mu rozwiązać… halucynacje i urojenia.

Polecam każdy z tych seriali!

A ty co oglądasz?

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s